Akceptuję

Niektóre obszary serwisu mogą wykorzystywać cookies, czyli małe pliki tekstowe wysyłane do komputera internauty identyfikujące go w sposób potrzebny do uproszczenia lub umorzenia danej operacji.

Oferta SDO Audyt Sp. z o.o.

 

SDO Audyt Spółka z o.o. z siedzibą w Szczecinie została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem 0000288446. Podmiot wpisany na listę firm audytorskich nr ewidencyjny 3273. Udziałowiec i prezes zarządu SDO Audyt Spółka z o.o. Zdzisława Skotarczak posiada uprawnienia biegłego rewidenta, jest wpisana do Rejestru Biegłych Rewidentów pod nr 11125.

1mini

SDO Audyt Spółka z o.o. oferuje kompleksowe usługi w zakresie badania sprawozdań finansowych. Podstawowy zakres wykonywanych czynności obejmuje:

 • badanie sprawozdań finansowych,
 • usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych i pod doradztwo podatkowe,
 • doradztwo w zakresie organizacji i informatyzacji rachunkowości,
 • działalność wydawniczą i szkoleniową w zakresie rachunkowości.

Zdzisława Skotarczak - biegły rewident; ukończyła studia ekonomiczne na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Europejskiego Viadrina we Frankfurcie nad Odrą (Niemcy) oraz studia na Wydziale Rachunkowości i Finansów Zachodniopomorskiego Uniwersytetu Technologicznego w Szczecinie. Od 2016 jest słuchaczem podyplomowych studiów Master of Business Administration przy Uniwersytecie Szczecińskim.

 

SZKOLENIA

SDO organizuje dla swoich klientów szkolenia dostosowane do potrzeb i specyfiki danej jednostki.
Każdy projekt oparty jest na dostosowaniu zawartości merytorycznej oraz doborze najbardziej doświadczonych trenerów do potrzeb konkretnej firmy i jej specyfiki działania. Tematykę i zakres merytoryczny, jak również termin, miejsce i sposób realizacji szkolenia ustalamy indywidualnie po wstępnej analizie potrzeb szkoleniowych.
Uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikat ukończenia kursu.

 

Oferowana tematyka szkoleń:

 • Rachunkowość
 • Finanse i Controling
 • Elementy prawa dla księgowych
 • Kursy księgowo-finansowe

 

Gwarancja zadowolenia
SDO organizując szkolenia zawsze stara się zapewnić najwyższy poziom merytoryczny realizowanego szkolenia.
Nasza kadra dydaktyczna to najlepsi trenerzy, specjaliści i eksperci w swojej dziedzinie, posiadający odpowiedni poziom wiedzy, doświadczenie zawodowe, a przede wszystkim umiejętności praktyczne.
Pamiętamy o naszych priorytetach i dokładamy wszelkich starań, aby szkolenia spełniały Państwa oczekiwania i towarzyszyła im gwarancja zadowolenia. Jest ważne dla nas, aby wszystkie osoby biorące udział w szkoleniach, były usatysfakcjonowanie    z odbytego szkolenia i świadczonych przez nas usług.

 

ZESPÓŁ

 • Zdzisława Skotarczak - biegły rewident
 • Marta Krawiec - biegły rewident
 • Paweł Tański - radca prawny

 

SZKOLENIA ZAMKNIĘTE

„Zmiany w ustawie o rachunkowości. Sporządzanie sprawozdań finansowych na dzień 31.12.2018 r. w postaci elektronicznej”

Celem szkolenia jest zapoznanie uczestników z ostatnimi zmianami w ustawach  o rachunkowości i ustawie o Krajowym Rejestrze Sądowym oraz wpływie tych regulacji na praktyczne czynności związane z przygotowaniem, podpisaniem i złożeniem sprawozdań finansowych po 1 października 2018 w KRS.

Dla kogo
Szkolenie skierowane jest do przedsiębiorców oraz księgowych, odpowiedzialnych za sporządzanie sprawozdań finansowych.

Harmonogram szkolenia

 1. Zmiany w ustawie o rachunkowości obowiązek  sporządzania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej.
 2. Obowiązek sporządzania sprawozdań finansowych w formie elektronicznej.
 3. Rodzaje sprawozdań finansowych zidentyfikowane w strukturach logicznych dostępne na stronie MF.
 4. Elementy sprawozdania finansowego sporządzonego w formie elektronicznej.
 5. Podpisy na sprawozdaniu finansowym sporządzonym w formie elektronicznej.
 6. Sprawozdanie z badania przez biegłego rewidenta w formie elektronicznej.

Prowadzący
Szkolenie poprowadzi biegły rewident Zdzisława Skotarczak, ekspert w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej. Biegły rewident z wieloletnim doświadczeniem, słuchacz podyplomowych studiów Master of Business Administration na Uniwersytecie Szczecińskim.

 

Miejsce (siedziba Zleceniodawcy) i termin szkolenia ustalane są indywidualnie z Zleceniodawcą.


Inne informacje
1.500,00 zł + 23% VAT (1 osoba)
4.900,00 zł + 23% VAT (dla Firmy)
Cena obejmuje: uczestnictwo w zajęciach, materiały szkoleniowe, certyfikaty. Zajęcia rozpoczynają się od godziny 9:00 i trwają do godziny 15:00

 

SZKOLENIA OTWARTE

MAJ- CZERWIEC  (Szczecin - Centrum)


„e - Faktura dla biznesu. Elektronizacja Zamówień Publicznych”

Celem planowanego szkolenia jest nabycie umiejętności obsługi platformy do e-fakturowania w postępowaniach dotyczących zamówień publicznych.
Wdrożenie e-fakturowania dla podmiotów publicznych wynika z obowiązkowego odbioru ustrukturyzowanych faktur elektronicznych przez administrację publiczną. Cel ten wynika z konieczności wypełnienia nałożonego na Polskę i inne kraje członkowskie Unii Europejskiej obowiązku wdrożenia Dyrektywy 2014/55/UE Rady i Parlamentu Europejskiego o elektronicznym fakturowaniu w dostawach publicznych.
Wymiana dokumentów elektronicznych pomiędzy wieloma jednostkami sfery finansów publicznych i dostawców realizujących zamówienia będą odbywały się poprzez funkcjonalności dostarczane przez Brokerów – Dostawców rynkowych usług elektronicznych.
Dokumenty będą wysyłane i odbierane przy pomocy aplikacji klienckich – zarówno webowych jak i klientów/aplikacji lokalnych zgodnie z PEPPOL - Pan-European Public Procurement Online (PEPPOL) – ogólnoeuropejską  sieć oferująca wystandaryzowane usługi przekazywania dokumentów elektronicznych. Realizacja celu szkolenia będzie oznaczała osiągnięcie stanu gotowości partnerów (wykonawców zamówień publicznych) podmiotów publicznych do wysyłki i odbioru faktur elektronicznych zgodnych z wymaganiami Dyrektywy tj. spełniających wymagania ustrukturyzowanych formatów zgodnych ze standardami opublikowanymi przez Komisję Europejską jako standardy spełniające wymagania Normy Europejskiej.


Dla kogo
Szkolenie skierowane jest do księgowych, pracowników biurowych obsługujących proces zamówień publicznych, kierowników budów, pracowników administracji publicznej odpowiedzialnych za zamówienia publiczne, dla przedsiębiorców.


Prowadzący
Szkolenie poprowadzi Paweł Tanki, radca prawny ekspert w dziedzinie zamówień publicznych oraz biegły rewident Zdzisława Skotarczak, ekspert w zakresie rachunkowości i sprawozdawczości finansowej. Biegły rewident z wieloletnim doświadczeniem, słuchacz podyplomowych studiów Master of Business Administration na Uniwersytecie Szczecińskim.


Harmonogram szkolenia

Rejestracja uczestników
09:00 - 9:30
 1. Rozpoczęcie szkolenia
 2. Wprowadzenie do elektronicznej wymiany danych pomiędzy przedsiębiorstwami (EDI).
 3. Elektroniczne komunikaty w wymianie handlowej – rodzaje, przeznaczenie, wykorzystanie.
09:30 - 11:00 Przerwa kawowa
11:00 - 14:00
 1. Ustrukturyzowana faktura elektroniczna jako jeden z komunikatów elektronicznych – nowość czy naturalny rozwój biznesu?
 2. Przepisy dotyczące fakturowania elektronicznego w Polsce.
 3. Przekazywanie faktur elektronicznych w dostawach publicznych - Platforma Elektronicznego Fakturowania.
 4. Przygotowanie firmy do wdrożenia elektronicznego fakturowania.

 

Foto e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
nr tel.: 608 287 387

 

Menu

SDO i Partnerzy, Spółka Partnerska Radców Prawnych i Adwokatów

Adres: Narutowicza 12 (I piętro)
70-240 Szczecin
tel.: +48 91 421 09 40
Fax +48 91 487 39 56
info@sdo.com.pl